Новини от ДГ Вълшебство




Списъци 1-ва група 2019/2020 учебна година


СПИСЪК НА ДЕЦАТА ОТ ПЪРВА ГРУПА  „ ЗЛАТНО СЪРЧИЦЕ“

2019/2020 УЧ. ГОДИНА

 

1.      Ани Цветанова Трифонова

2.      Антон Филипов Руменов

3.      Валерия Тодорова Ангелова

4.      Георги Златев Йовчев

5.      Грета Веселин Долапчиева

6.      Дария Димитрова Георгиева

7.      Дария Атанасова Стайкова

8.      Девора – Ана Миленова Станчева

9.      Елена Стоянова Генева

10.  Ема Миланова Тодорова

11.  Йоана Златева Йовчева

12.  Катерина Владимирова Димитрова

13.  Константин Калоянов Великов

14.  Лора Ангелова Богданова

15.  Мария Христова Петрова

16.  Мартин Йосифов Петков

17.  Мери Георгиева Атанасова

18.  Моника Романова Тахчиева

19.  Николай Георгиев Стоянов

20.  Ралица Георгиева Стоянова

21.  Самуил – Иван Божидаров Караиванов

22.  Симеон Антонов Петров

23.  Симеон Йорданов Тодоров

24.  Симона Петрова Нейковалиева

25.  Сиян Янков Пенев

26.  Станка Георгиева Атанасова

27.  Стоян Пламенов Василев

28.  Таня Василева Андреева

29.  Теодора Владимирова Василева

30.  Теоман Назиф Реджеб

31.  Христофор Валентинов Вълков

32.  Явор Яворов Динев

 

 

СПИСЪК НА ДЕЦАТА ОТ ПЪРВА ГРУПА  „ СМЕХУРКО“

2019/2020 УЧ. ГОДИНА

  1. Александра Зорницова Вълева
  2. Александър Николаев Костадинов
  3. Антонио Георгиев Тодоров
  4. Атанас Момчилов Атанасов
  5. Борис Пламенов Сойтариев
  6. Борислав Динков Иванов
  7. Виктория Мартинова Теменлиева
  8. Гергана Дамянова Георгиева
  9. Гергана Тодорова Стоянова
  10.  Даниел Деянов Димитров
  11.  Даниел Ивайло Чипев
  12.  Джулия –Ати Ибрахимова Кушева
  13.  Даяна Аспарухова Желязкова
  14.  Драгомир Костадинов Рачев
  15.  Елеонора Тенева Тенева
  16.  Жаклин Тодорова Палова
  17.  Калоян Янчев Камалиев
  18.  Кимай Николаева Иванова
  19.  Кристиян Янакиев Михайлов
  20.  Магда Георгиева Карчева
  21.  Мария-Паулина Даниелова Колева
  22.  Мелиса Руменова Райкова
  23.  Мирослав Антониев Вълков
  24.  Никол Дончева Златева
  25.  Никола Маринчев Стоянов
  26.  Никола Мартинов Дръндарски
  27.  Рая Динкова Хършева
  28.  Теодора Калоянова Самоковлиева
  29.  Томислав Христов Христов
  30.  Филип Десислав Валериев
  31.  Янислав Христов Кунев
  32.  Ярослава Станиславова Микова
Файлове за изтегляне:




Powered by Suzara design studio