?>

група "Смехурко"

pic_typorgaphy

„Смехорани ако има –всичко става точно.”

Пеем,скачаме лудуваме,ала не мързелуваме!.

Смеем се, играем, но се учим и да знаем за света около нас и за нас, стихчета и приказки чудесни, цифрички и букви-...не много лесни...



Вижте още по темата от тук

Прикачени файлове: