Грамота на ДГ "Вълшебство" за участие в "Пъстра броеница на приятелството" празнична програма от и за хората с увреждания и отбелязване на 3ти декември - Международен ден на хората с увреждания, връчена от Община Бургас, Дирекция "Здравeопазване, превенции и социални дейности".
Вижте още по темата от тук
Прикачени файлове:
