Грамота на г-жа Венелина Станчева, учител в ДГ "Вълшебство", връчена от кмета на Община Бургас г-н Димитър Николов за съществен принос в развитието на учебното заведение, във връзка с празника на Славянската писменост и култура.
Вижте още по темата от тук
Прикачени файлове:
