?>

Благодарствено писмо за ДГ „Вълшебство“

pic_typorgaphy

ДГ „Вълшебство“ гр. Бургас получи благодарствено писмо за участието си в традиционното награждаване на конкурса „Аз обичам България и традициите ни“.

От името на Регионалния център за подкрепа на процеса на приобщаващото образование гр. Бургас беше изразена признателност към г-жа Хинкова и екипа на детската градина за съдействието, активното участие и подкрепата при реализирането на инициативата.

Полученото отличие е признание за отдадеността и усилията на педагогическия екип в съхраняването и популяризирането на българските традиции и ценности сред децата.



Вижте още по темата от тук

Прикачени файлове: