Новини от ДГ Вълшебство




Списъци на децата от първите групи за учебната 2018/2019 година


Списък на децата от I гр.  Питър Пан

ФИЛИАЛ

 

 

  1. Аделина Грозданова Цанева
  2. Алекс Станиславов Янчев
  3. Александър Дамянов Влаев
  4. Анелия Антонова Попова
  5. Вероника Василева Николова
  6. Георги Желянов Стоянов
  7. Георги Стоянов Дапчев
  8. Георги Филипов Иванов
  9. Дарио Ивелин Атанасов
  10. Дария Златкова Илиева
  11. Денис Петров Станков
  12. Елия Кирилова Илиева
  13. Ефтим Николов Кралев
  14. Йоан Трифонов Станков
  15. Красимира Желязкова Желязкова
  16. Кристияна Стоянова Колева
  17. Маргарита Димитрова Желева
  18. Никол Иванова Вълкова
  19. Пламен Пламенов Колев
  20. Росица Сребринова Среброва
  21. София Стоянова Стоянова
  22. Стефания Андонова Андонова
  23. Стилиян Станиславов Комнев

Списък на децата от I гр.  Пеперуди

ФИЛИАЛ

 

  1. Адриан Иво Янакиев
  2. Адриян Самир Алдайри
  3. Александра Асенова Василева
  4. Ангел Костадинов Попов
  5. Васил Галин Ефендиев
  6. Габриела Светославова Подмолова
  7. Георги Георгиев Диманов
  8. Георги Николов Тагавов
  9. Гергана Тодорова Чиликова
  10. Данаил Мирославов Диманов
  11. Даниел Николаев Желязков
  12. Дария Валентинова Вълчева
  13. Димитър Димитров Калчев
  14. Димитър Иванов Русев
  15. Доротеа Димитър Георгиева
  16. Жулияна Станиславова Колева
  17. Крисиан Димитров Тодоров
  18. Кристина Генадиева Тасева
  19. Марио Димитров Фиданов
  20. Мария Иванова Дачева
  21. Никол Стефанова Борисова
  22. Теа Пламенова Маврова
  23. Теодора Станиславова Христова
  24. Христина Георгиева Нанева

Списък на децата от I гр.  Звездичка

Централна сграда

 

  1. Александра Тихомирова Неделчева
  2. Валерия Пламенова Венкова
  3. Велизар Василев Николов
  4. Виктор Георгиев Шурелов
  5. Виктория Георгиева Пулева
  6. Виктория Иванова Шивачева
  7. Габриела Димитрова Клатева
  8. Дария Ивайлова Иванова
  9. Диана Дианова Узунова
  10. Ева Емилова Тодорова
  11. Ева Славова Жекова
  12. Зорница Бисер Колева
  13. Иван Иванов Трендафилов
  14. Калоян Пламенов Пенчев
  15. Максим Стоянов Иванов
  16. Мартин Константинов Петров
  17. Никол Господинова Върбанова
  18. Преслав Тодоров Петков
  19. Преслава Добринова Янакиева
  20. Ралица Пламенова Петрова
  21. Росица Господинова Върбанова
  22. Румяна Калинова Динева
  23. Симеон Пламенов Пенчев
  24. Станимир Димитров Петков
  25. Стефан Стефанов Добрев
Файлове за изтегляне:




Powered by Suzara design studio